Poptávka

Napište nám e-mail na info@sklenenyhrob.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 776 111 888.

Specifikujte prosím vaše představy a na základě podkladů vám zpracujeme cenovou nabídku.

Rádi Vám poradíme s výběrem motivu, veršů, typu písma atd. Vysvětlíme Vám veškeré technické informace, průběh montáže, dopravu apod.


Grafické zpracování epitafního produktu zhotovíme ZDARMA (2 návrhy v ceně, další návrh za 1000 Kč bez DPH/ks) nebo můžete dodat vlastní návrh dle požadované grafické specifikace.
Od objednávky, po odsouhlasení vizualizace (grafické podoby) a uhrazení zálohové faktury jsme schopni dodat epitafní produkt v termínu cca 3–4 týdnů. Pokud se jedná o klasický nebo urnový hrob je termín dodání cca 8 týdnů.
Při odeslání je vše důkladně zabaleno v celodřevěné bedně, která je připevněna na paletu tak, aby nemohlo při přepravě dojít k poškození produktu. Cena balného je 990 Kč bez DPH.
Doprava je počítána individuálně dle typu zakázky a aktuálního ceníku přepravce. V ceně přepravného je zahrnuto pojištění zásilky na škody způsobené na zásilce během přepravy. Dopravu zajišťujeme vlastní přepravou nebo prostřednictvím služby TOPTRANS.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím